Tuning Lamborghini

Hamann Gallardo LP560-4

Při pohledu na název této úpravy německého tunera Hamann by se mohlo zdát, že se úpravce zaměřil na faceliftované baby lambo. Jenže při pohledu na fotografie zjistíte, že to tak úplně není pravda.

Hamann Gallardo LP560-4 je totiž paketem pro Gallardo L140, tedy pro „staré“ Gallardo. Vyplývá to z předních světlometů, které jasně ukazují, že tahle úprava má s Gallardem LP560-4 shodné jen jméno.

Německý tuner nicméně udělal radost všem majitelům, kteří chtějí vzhled „nového“ Gallarda, ale nechce se jim do něj investovat, když to „staré“ mají v garáži. Díky německému úpravci si můžete pořídit upravený nárazník, který je agresivnější (tunerské klišé) než ten originální. K němu Hamann přibalil nové prahy (karbonové nebo laminátové) a svá kola, jež naleznete snad na všech automobilech, které kdy společnost Richarda Hamanna upravila.

Když se však chcete odvázat, můžete si vašeho miláčka ozdobit ještě více. Chcete zadní přítlačné křídlo z paketu Gallardo Victory? Máte ho mít. Nebo snad otvor na střeše, jako mají rally auta? Není problém. Pokud si v příplatkové výbavě zatrhnete i políčko „výfukový systém,“ nové potrubí vám zajistí až 28 koní navíc.

Foto: HAMANN motorsport

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..