Edo Competition Gallardo LP600-4

Německý tuningový úpravce Edo Competition upravil modernizované babylambo, Gallardo LP560-4. Ve své práci se zaměřil na zvýšení výkonu a zlepšení jízdních vlastností. Své dílko nazval Gallardo LP600-4.

Německý tuner z města Ahlen se ve svých paketech rád zaměřuje na upravení výkonu a nejinak tomu bylo u Gallarda LP600-4. Vždyť vzhledem se od originálu liší jen modifikovaným předním spoilerem.

Edo Competition „pošteloval“ vnitřnosti malého Lamborghini a z vidlicového desetiválcového motoru vydoloval rovných 600 koní. K této hodnotě přispěl nový software řídící jednotky motoru a sportovní výfukový systém z nerezové oceli. Ten je dokonce o 12 kilogramů lehčí než sériový předchůdce.

Dokonalejší jízdní vlastnosti jsou u Gallarda LP600-4 způsobeny zcela novými stavitelnými tlumiči a sportovními pružinami. Tyto komponenty byly testovány na závodních tratích i v běžném provozu, jízdní komfort vozu tak nijak neutrpěl.

600 koní a točivý moment 572 Nm zařídily zrychlení z nuly na sto za 3,5 s a maximální rychlost okolo hodnoty 340 km/h. Máte zájem, nebo dáte raději přednost Gallardu GT 600 od Bf Performance, s kterým se shoduje výkon pohonné jednotky?

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..