Deutsche Manufaktur Gallardo „Reventino“

Německý úpravce Deutsche Manufaktur uvedl na trh paket Reventino určený pro menší model italské automobilky. S tímto paketem bude vaše Gallardo vypadat, jako by z oka vypadlo nejdražšímu modelu značky, Reventónu.

Deutsche Manufaktur nabízí několik karbonových dílů pro exteriér vozu, ale také ručně vyráběné doplňky interiéru. Všechny díly spojuje německá kvalita a moderní technologie.

Nejdominantnější novinkou paketu je jistě přední spoiler, jehož křivky jsou přímo převzaté z Reventónu. Ostře řezaný nárazník vedle vzhledu upravuje i aerodynamiku – je efektivnější než originál.

Karbonová vlákna byla použita i na boční prahy, zadní difusor a přítlačné křídlo, či kryt motorového prostoru, lehký uhlík může být využit i v interiéru. Úpravou výfukového potrubí získáte dalších 30 koní výkonu.

„Kombinace luxusních karbonových dílů a tvarů z modelu Reventón potěší všechny majitele Gallard, kit je použitelný jak pro faceliftované LP560-4, tak pro starší model,“ uvedl ředitel německé společnosti Marius Kottas.

Sídlo Deutsche Manufaktur je umístěno v německém Düsseldorfu na světově proslulém bulváru Koenigsallee. Zakladatel Marius Kottas se úpravám rychlých vozidel věnuje léta, jeho společnost Deutsche Manufaktur upravuje i vozy Ferrari a Rolls-Royce.

Foto: Deutsche Manufaktur

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..