LifeStyle

Collezione jaro/léto 2010

Lamborghini představilo novou kolekci oblečení pro sezonu jaro/léto 2010. Collezione Automobili Lamborghini pro jarní a letní sezonu zahrnuje několik samostatných „modelových řad.“

“Budoucí řada“ se poprvé objevila loni na podzim a automobilka se rozhodla v jejím duchu pokračovat. Nadčasové oblečení zahrnuje semišovou bundu s „neviditelnými“ zipy, bavlněná trička s nárameníky nebo polokošile s oblíbenými motivy pík.

“Historická“ řada vzpomíná na sedmdesátá léta a tehdejší módu. Na dobu nástupu Countache na trh vzpomenete tričky, čepicemi, mikinami, nebo cestovními taškami. Podobnými prvky se pyšní i „Bull 63“ odkazující na rok vzniku automobilky. „Bull 63“ dlouhodobě patří mezi nejprodávanější kolekce.

“Militaristická“ řada se hrdě hlásí k Itálii a její slavné trikoloře. Tradiční polokošile Lamborghini doplnilo kontrastními rukávy. Série „Hot“ hýří pestrými barvami a dokazuje, že tak jako na automobily Lamborghini, i na stejnojmenné oblečení patří jasné a zářivé odstíny. Je libo žlutou nebo růžovou mikinu?

Lamborghini Collezione vzniklo pod novou společností Lamborghini Artimarca SpA v roce 1999. Jejím cílem je upravit nekompromisní býčí téma i pro potřeby oblečení, ladící k vozům Lamborghini. Butiky Lamborghini Collezione najdete v čínském Pekingu a Chengdu, americkém Los Angeles a kanadském Vancouveru. Již brzy budou další zastoupení otevřeny v italském Miláně a australském Melbourne.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..