Novinky

Autocar řídil LP700-4!

Redaktor Steve Sutcliffe z britského magazínu Autocar mohl na italském okruhu Nardo řídit testovací mulu nástupce Murciélaga, takzvaného LP700-4. Nebudeme vás napínat, autor byl novým Lamborghini naprosto nadšen.

Steve Sutcliffe z Autocaru se s Lamborghini LP700-4 projel hned dvakrát. Nejprve loni v březnu (!) a podruhé letos v září.

Během první jízdy s prototypem LP700-4 se Sutcliffe dozvěděl jen povrchní informace. Podle jeho prvních zkušeností byl zvuk automobilu jemnější a méně zrnitý oproti Murciélagu. I celkově se vůz zdál méně zastrašující než Murciélago, což posílila pohodlnější pozice za volantem. Při jízdě se vůz zdál pohodlnější a lépe ovladatelný, auto bylo celkově lépe vyvážené.

O osmnáct měsíců později Sutcliffe potkal na Nardu už tři testovací muly, z nichž jedna z nich byla exemplářem, který se oficiálně představí na březnovém autosalonu v Ženevě. Kvalita interiéru se v mnohém zlepšila, vůz působí rychleji. Sutcliffe se pokusil zdolat i maximální rychlost, jenže problém se zavěšením byl proti.

Celkové dojmy? Rozhodně se máme na co těšit!

Foto: Autocar

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..