Tuning Lamborghini

Auto Couture Gallardo Coupe

Stará verze Gallarda sice již v nabídce italského výrobce supersportů není, nicméně japonská firma Auto Couture pro toto babylambo svůj kit stále má. Vedle vylepšení designu se firma zaměřila i na výfukové ústrojí.

Japonský tuning má mnoho svých obdivovatelů, ale taktéž odpůrců, vždyť se v Japonsku v prvé řadě upravuje vzhled a výkon se odsunuje až na druhou kolej. V tomto pohledu je Auto Couture typickým japonským úpravcem, u úpravy Gallarda se firma zaměřila na design, motorový prostor nechala sériový.

Musíme uznat, že Auto Couture se nehnalo do nějakých šílených podivností a Gallardo upravilo velice decentně. Dokonce by se dalo říci, že laik upravené Gallardo od Auto Couture od sériového vozu ani nepozná. Pokud nám nevěříte, že se design inovoval, pak pohlédněte na přední nárazník. Právě jeho „lízátko“ je upraveno, které je vedle jiných kol jedinou viditelnou změnou na voze.

Nejedná se ale o změnu jedinou, japonský tuner se zaměřil i na výfukový systém, díky němuž upravené Gallardo poznáte díky sluchu. Bude znít určitě jinak, než to sériové.

Foto: Auto Couture

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..