EditorialNovinky

Zahájili jsme provoz fóra

Magazín CzechLamborghini.cz zahájil provoz slibovaného diskusního fóra. Na něm se budete moci setkat i s fanoušky vzpínajícího se koně, jelikož jsme jej vytvářeli ve spolupráci se serverem CzechFerrari.cz.

Fórum je tematicky rozděleno do dvou kategorií, zaměřených na automobily Lamborghini a Ferrari, která se dále dělí na několik subfór. Ta si pojďme podrobněji představit.

Technická diskuze je čistě určena pro majitele vozů Lamborghini. V ní budou moci mezi sebou diskutovat nad problémy (doufejme, že jich bude co nejméně) se svými miláčky.

Tuning a úpravy je druhou sekcí určenou pro majitele. Jak popohnat lambo, nebo jak upravit jeho vzhled? Kategorie pro všechny, kteří svého miláčka chtějí drobet poštelovat.

Srazy a akce je kategorií, plnou hlavně pozvánek na nadcházející akce. Plánujete nějaký sraz, výstavu, či „závod,“ o kterém jsme se nezmínili? Napište, ať o vámi pořádané akci všichni vědí!

Závody. Sant’agatská automobilka v posledních letech i přes zákaz svého zakladatele vstoupila do okruhových závodů. Popovídejme si nad výsledky a slavme úspěchy závodních Lamborghini!

Fotografie a Video jsou dvě obdobné kategorie. Potkali jste na ulici Lamborghini? Pochlubte se svými fotografiemi či videem, anebo nám ukažte váš oblíbený snímek z internetu!

Offtopic, aneb vše, co se jinam nevešlo.

Technical Support. Máte nějaký problém s diskusním fórem? Napište, zkusíme vše urychleně napravit.

Doufáme, že se tato komunita rozšíří o mnoho fanoušků a majitelů Lamborghini a Ferrari, pro které bude příjemným místem k popovídání si. Připojte se k nám i Vy, registrovat se můžete tady.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..