Tuning Lamborghini

Wheelsandmore Gallardo LP620 YarroW

Německý tuner Wheelsandmore upravil malý model automobilky Lamborghini. A tuto práci udělal z gruntu – balíček společnosti zahrnuje i zvýšení výkonu motoru na 620 koní! A to už je teritorium vlajkové lodi italské automobilky!

Balíček firmy Wheelsandmore byl nazván „Yarrow,“ což anglicky znamená řebříček. Jaké okolnosti vedly německý tým pojmenovat auto podle koření nechme stranou a zaměřme se na samotný výkonový upgrade.

Wheelsmade použili ručně vyráběné nerezové výfukové potrubí, nastavitelnou klapku výfuku, upravili řídící jednotku a namontovali karbonový vzduchový filtr. Díky použitím těchto dílů byl výkon zvýšen na 620 koní, díky čemuž se Gallardo může lehce měřit s Murciélagem!

Díky takovému výkonu, který překonal hodnotu 600 koní, musel být vylepšen i brzdový systém. Gallardo LP620 dostalo větší brzdové kotouče na předních i zadních kolech, upraveno bylo i zavěšení.

Vedle zvýšení výkonu se Wheelsandmore zaměřili i na lehkou úpravu zevnějšku. Kola jsou obuta do nových ráfků, které jsou pojmenovány 6Sporz. Jejich barva je záležitostí čistě na zákazníkovi, nicméně nejběžnější bude jistě barva ladící a doplňující barvu laku. Pokud máte rádi karbonová vlákna, můžete si koupit karbonová zrcátka, zadní difusor, či nějaké doplňky v interiéru.

Kompletní vybavení Gallarda Yarrow stojí asi 50 000 Euro, za samotnou úpravu motoru zaplatíte 12 500 Euro, za nové kotouče 13 999 Euro, za vylepšené zavěšení 8 999 Euro a nová kola pořídíte za 11 400 Euro.

Foto: Wheelsandmore

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..