ReportážeVideo

Video: Rozhovor s majitelem modelu Veneno

Lamborghini v předešlých dnech předalo jednomu ze tří majitelů model Veneno. Server DuPontRegistry byl u předávání vozu, a tak z této akce natočil video, v němž nechybí exkluzivní rozhovor s vlastníkem vozu, americkým investorem Krisem Singhem.

Singh odhalil, jak k Venenu přišel. Poté, co Lamborghini odhalilo jediný kus Aventadoru J, začal obvolávat různé lidi, že chce tohle auto. Automobilka mu následně nabídla, aby si pořídil Veneno. Singh řekl ano, aniž by hotové auto viděl.

Veneno stálo svého majitele 4.106.000 dolarů, tedy v přepočtu neuvěřitelných 82 milionů korun. Singh automobil prodat nehodlá a doufá že v jeho rodině zůstane i v příštích generacích. Naspecifikovat si mohl jedinou věc – barvu detailů na karoserii a v interiéru. V nabídce byly barvy italské trikolory – zelená, červená a bílá, Singh si objednat „zelené“ Veneno, protože zelenou považuje za typickou barvu pro Lamborghini.

Majitel Venena vypadá opravdu nadšeně svým novým autem, a tak mu jeho radost přejme. Zvlášť, když slibuje, že s Venenem bude pravidelně jezdit. A jeho jízdy nebudou zážitkem jen pro něj, ale také pro všechny okolo.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..