ReportážeSuper Trofeo

Super Trofeo na Hungarioringu: velká fotogalerie

Minulý víkend se na maďarském okruhu Hungarioring odehrával letošní pátý závodní víkend šampionátu Lamborghini Blancpain Super Trofeo. Nyní vám z trojice závodů přinášíme velkou fotogalerii.

Na Maďarsko, kde se loňský ročník nejel, bude jistě v dobrém vzpomínat posádka stáje Autovitesse Garage R. Affolter Suisse, Nicolas Navarro a Cedric Leimer, která zde získala své první vítězství ve značkovém poháru. Švýcarští jezdci vyhráli první závod víkendu.

Šťastní byli i Peter Kox s Marcem A. Hayekem, kteří prolomili smůlu z minulých závodů a konečně vyhráli. Posádce týmu Blancpain Reiter Engineering patřila zbývající víkendová kola, díky čemuž se její členové vrátili do boje o celkový triumf.

Naopak zklamaný z Maďarska odjížděl Tomáš Enge. Bývalý jezdec formule 1 měl v Gallardu Super Trofeo jet vůbec poprvé, nicméně havárie jeho kolegy během tréninku byla proti. Tomáš tak do víkendových závodů vůbec nenastoupil. Zajímavostí ale jistě je, že se v kokpitu vozu 77 objevil Milan Urban, bývalý ministr průmyslu a obchodu. Se svým bratrem Janem získal deváté a desáté místo.

Poslední závodní víkend letošního ročníku Lamborghini Blancpain Super Trofeo pořádá italský okruh Vallelunga od 24. do 26. září. V čele hodnocení je zatím Mirko Venturi (profesionální jezdci), Eugenio Amos (piloti – gentlemani) a stáj Touringauto.

Jeden myslel na “Super Trofeo na Hungarioringu: velká fotogalerie

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..