Novinky

Španělský double pro Lamborghini

Lamborghini Murciélago LP670 R-SV pokračuje v úspěšném tažení letošní sezonou. Ricardo Zonta a Frank Kechele ze stáje Reiter Engineering dokázali vyhrát kvalifikační závod na španělském okruhu Navarra a poté slavili vítězství i v mistrovském závodě. Díky tomu získali za jediný závodní víkend 33 bodů.

“Je skvělé vrátit se po jednom závodě a vyhrát,“ řekl v cíli Ricardo Zonta, „tento víkend jsem si užíval, jel jsem tu poprvé a cítil jsem, že je auto rychlé a snadno ovladatelné. Nedělali jsme žádné chyby, což bylo velice důležité.“ Frank Kechele s tímto tvrzením souhlasil: „Tým nedělal žádné chyby během víkendu a to je to, proč jsme si výhru zasloužili. Je škoda, že jsem se nezúčastnil prvních dvou letošních závodů, protože jsme nyní mohli být v celkovém pořadí výše.“

Díky vítězství v obou španělských závodech si Reiter Engineering upevnilo druhé místo v bodování týmů. Letos to bylo po třetí, kdy tým vyhrál kvalifikační i mistrovský závod, předtím se to podařilo v Brně stáji Vitaphone Maserati a Young Driver Aston Martin na Nürburgringu.

Foto: FIA GT1

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..