Novinky

Šesté zastoupení v Anglii

Automobilka Lamborghini slavnostně otevřela své šesté zastoupení ve Velké Británii, které se nachází ve městě Sevenoaks, v Kentu.

Místní dealer bude součástí společnosti Jardine Motors, jež rovněž provozuje showroom v Readingu. Obě zastoupení tak spolu budou spolupracovat. Lamborghini Sevenoaks nabídne plnocenný servis a prodej výrobků z řady Collezione Automobili Lamborghini.

“Pro Jardine Motors je potěšením otevřít druhé zastoupení ve Velké Británii. Díky našemu umístění se budeme lehce starat o zákazníky z Kentu. Rádi investujeme do značky Lamborghini, abychom prospěli jak jí, tak našim klientům,“ uvedl Ian Barrow, generální manažer Lamborghini Sevenoaks.

Síť anglických zastoupení se v současné době skládá z dealerství v Londýně, Birminghamu, Manchesteru, Edinburghu, Readingu a Kentu. Lamborghini má svoji modelovou řadu založenou na desetiválcovém Gallardu a dvanáctiválcovém Murciélagu. Nejnovějším přírůstkem do rodiny je Gallardo LP550-2 Valentino Balboni, pojmenované na oslavu slavného testovacího jezdce.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..