Video

Reventón Roadster v Miláně

Italské zastoupení Lamborghini Milano je jedním ze šťastlivců, které nabízejí k prodeji jedinečný Reventón Roadster, který vznikl v limitované edici 15 exemplářů. Na následujícím videu si prohlédněte všechny detaily tohoto exkluzivního modelu a poslechnete jeho oslnivý zvuk motoru.

Reventón Roadster se veřejnosti poprvé představil loni na podzim na Frankfurtském autosalonu, kde vedle vzhledu odhalil i závratnou cenovku, činící 1,1 milionu Euro bez daně.

Kritici namítají, že taková suma za Murciélago s jinou karoserii je veliká, nicméně vedení automobilky na Reventón Roadster pohlíží jako na moderní umění. A jako takové jeho sběratelská cena v následujících letech jistě vzroste.

Jako socha na čtyřech kolech ale Reventón Roadster není žádný šnek. S dvanáctiválcovým motorem z modelu Murciélago LP670-4 SV o 670 koních dokáže otevřený Reventón zrychlit z nuly na sto za 3,4 sekundy a jet až 330 km/h. Maximálku ale pokoříte pouze s otevřeným nebem nad hlavou, látková nasazovací střecha je pouze nouzová a tuto rychlost nezvládne.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..