Prindiville Prestige Murciélago

Britská firma Prindiville Prestige představila na tuningové výstave SEMA 2008 svojí představu upraveného Murciélago. Firma se zaměřila na úpravu vzhledu a nutno říci, že se upravené Murciélago může hrdě postavit vedle toho od firmy Hamann.

Prindiville Prestige se specializuje na úpravy na míru jednotlivých zákazníků a splňuje, co si přesně zákazník přeje. Máte svoji představu bodykitu na váš vůz? Stačí ukázat nějaké skeče a Prindiville Prestige upraví váš vůz podle vašich nákresů. Speciální barva? Speciální výbava? Stačí říci a zaplatit samozřejmě, úpravce se postará o zbytek.

Na americké tuningové výstavě SEMA 2008 úpravce prezentoval svoji představu bodykitu na vůz Murciélago. Milovníci tuzingu a Murciélaga LP640 Hamann budou mít radost, protože se jim britští úpravci jistě trefili do noty.

Na vzhledu Murciélaga nezůstal kámen na kameni. Firma tvrdí, že zachována zůstala jen přední kapota, změnila se totiž i střecha, na které se objevil nový nasávací otvor. Murciélago dostalo také nový (podle firmy agresivnější) nárazník, na kterém se objevily nové otvory. Ty stávající získaly zvláštní žaluzie, jejichž motiv se objevuje na celém voze, dokonce i na výfuku!

Na zádi se razantně změnil difusor, jež dostal hranatější tvary. Koncovka výfuku dostala dva otvory, které překrývají již zmíněné žaluzie. Nakolik je to výhodné pro výkon motoru bychom pochybovali. Ale třeba jimi tvoří upravené Murciélago natolik děsivý zvuk, před nímž budou lidé utíkat a samotný vůz (naštěstí) neuvidí.

Doufejme, že příští kreace Prindiville Prestige bude decentnější než tato. Třeba budou mít zákazníci firmy větší rozum a vytvoří hezčí nákresy, než tyto. Nebo se vám tato úprava, která by mohla obsadit jednu z hlavních rolí ve filmu Kráska a zvíře, líbí?

Foto: Prindiville Prestige

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..