Novinky

Preview: Lamborghini St. Moritz 2010

Letos v červnu je na programu Lamborghini St. Moritz 2010, druhý ročník setkání automobilů s rozzuřeným býkem ve znaku. První ročník, pořádaný v roce 2007, navštívilo 110 účastníků, pro letošek se počítá s 200 býky na jednom místě!

Akci organizují Oliver Brütsch a Stefan Sehring, kteří se protentokrát rozhodli pozvat hosty nejen z Evropy, ale i z Asie, USA a Středního východu. Jestliže se minule pouze z italského, německého a švýcarského Lamborghini klubu setkalo 110 vozů, tentokrát se počítá s 200 až 250 automobily Lamborghini. Díky tomu se bude jednat o jedno z největších setkání svého druhu v Evropě!

Celý sraz odstartuje v pátek, 18.června v 11:00 v Hotelu Kempinski ve švýcarském Svatém Mořici. Po zapsání se na hotelu a lehkém obědě poputují účastníci svými vozy do vesničky Celerina, kde je čeká odpolední občerstvení.

V sobotu je v plánu okružní projížďka přes Julierpass, Davos a Flüelapass, odpoledne se účastníci budou moci pokochat Švýcarskem z ptačího pohledu, když je přichystán okružní let z letiště Samedan. V neděli pak celý program po snídani končí a všechny posádky se budou vracet domů.

Jestliže o setkání Lamborghini St. Moritz 2010 máte zájem, jistě sledujte jeho oficiální stránky. Registrace posádek pravděpodobně začne v květnu, vyrazíte?

Teď už se pokochejte několika fotografiemi z ročníku 2007:

Foto: (c) David Kaiser

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..