Tuning Lamborghini

Premier4509 Gallardo

Japonský tuner Premier4509 dostál svým slibům a po nedávném představení jeho kitu pro Murciélago, představil i tuningový paket pro malé Lamborghini Gallardo.

Tento úpravce vozů z Japonska se i ve své druhé úpravě zaměřil jen na optický tuning, s úpravami motoru a podvozku se zatím nepočítá. Japonská společnost si totiž myslí, že v italské automobilce odvedli svou práci dobře a na destiválci není co vylepšit.

Optické doplňky Gallardo upravují do podoby faceliftovaného Gallarda LP560-4. Stačí pohlédnout na nový přední nárazník a je dozajista jisté, kde se Japonci inspirovali.

Další změny zahrnují prahové nástavce, zadní spoiler, koncovky výfuku a kovaná kola, na kterých se ukázal i Bentley Continental.

Japonci jsou pověstní svoji péčí o kvalitu a tuto vlastnost předvádějí i na tomto paketu. Celý kit se ručně vyrábí v Japonsku z karbonu a sklolaminátu. Tuner navíc ukazuje i svoje vysoké cíle, Premier4509 doufá, že na světě bude jezdit rovná tisícovka Gallard s těmito úpravami.

Premier4509 je větev proslavené tuningové společnosti VeilSide. Práce této větve je jasná, upravovat jen ty nejexkluzivnější automobily světa.

Foto: Premier4509

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..