NovinkySuper Trofeo

Předběžný kalendář sezony 2010

Na webových stránkách české stáje Lamborghini Racing Eastern Europe se objevil předběžný kalendář letošní sezony šampionátu Lamborghini Blancpain Super Trofeo. Na jezdce čekají osvědčené tratě, ale také některé nové.

Sezona 2010 bude čítat šest závodů jako letos, při čemž se všechny závody podle zveřejněného kalendáře pojedou na evropských tratích. Médii kolovala zpráva, že generální sponzor, výrobce hodinek Blancpain, chce pořádat některé závody i na Středním východě, nicméně tato informace se zřejmě nepotvrdí.

Celý ročník by měl odstartovat 24. dubna na německém Hockenheimringu. Ten nahradil italskou Adrii, kde se jel první závod loni.

Následovat budou závody ve Valencii (novinka), na městském okruhu Norisring, v belgickém Spa a ve francouzském Paul Ricardu. Sezona bude finišovat v maďarské Budapešti, kde se loni taktéž nejelo. Okruhy v Barceloně, Silverstone a Adrii letos závodníci nenavštíví. (Tabulku s předběžným kalendářem najdete pod článkem.)

Již teď se můžete těšit na pravidelné zpravodajství o novinkách ze závodních tratí. Podaří se Jarkovi Janišovi letos konečně vyhrát?

Datum konání – Závod – Závodní víkend

24-25/04 – Hockenheim (GER) – DTM

22-23/05 – Valencia (ESP) – DTM

03-04/07 – Norisring (GER) – DTM

30-31/07 – Spa-Francorchamps (BEL) – FIA GT

21-22/08 – Paul Ricard (FRA) – FIA GT

02-04/10 – Budapest (HUN) – FIA GT

Zdroj: Lamborghini Racing Eastern Europe

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..