Reportáže

OC Arkády: vozy z Diamond Race 2010

Obchodní centrum Arkády v Praze hostí v rámci již tradiční velkolepé Výstavy Supersportů celé letní prázdniny automobily, které se zúčastní letošního ročníku Diamond Race 2010. Od 26. července si návštěvníci nákupního centra mohou prohlédnout i matné černé Lamborghini Gallardo Spyder.

Lamborghini Gallardo Spyder je v Arkádách vystaveno po boku dvou Angličanů, a to Jaguarů XK8 cabrio a XF supercharger. Pokud si ale chcete tyto vozy prohlédnout, máte poslední možnost, další výměna vystavených exemplářů je naplánována na tento čtvrtek, tj. 5. srpna.

Výměna automobilů se uskuteční od 20:45 za přítomnosti VIP Zpráv TV Prima. Akce je přístupná veřejnosti, a tak se mohou všichni, kteří by rádi viděli luxusní auta jezdící po vestibulech shopping centra, přijít podívat. Navíc několik šťastlivců bude vybráno, aby se mohli u těchto vozů vyfotit.

A na jaké další automobily se mohou návštěvníci OC Arkád těšit? Italsko-anglické trio nahradí Dodge Viper SRT-10, Audi R8 a Nissan GTR. Překvapením večera bude host, který přijede představit legendárního Mustanga Shelby GT 500 Eleanor l967. A to je jistě dobrý důvod, proč se do Arkád podívat i ve čtvrtek večer.

Diamond Race 2010 odstartuje ve čtvrtek 9. září 2010 před pražským hotelem Hilton Atrium. Letošní trasa je naplánována na dvě části, kratší a delší. Účastníci akce zamíří přes Slovensko k Bledskému jezeru ve Slovinsku, odkud budou moci pokračovat až k Soluni. Zatím je přihlášeno 30 aut, mezi kterými nechybí Gallardo Spyder a Gallardo LP560-4.

Foto: Ondřej Soukup

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..