Tuning Lamborghini

Novitec Torado: Úprav se dočkal také Aventador Roadster

Před rokem tuningová společnost Novitec Group představila sadu úprav pro Lamborghini Aventador. Od letoška jsou tyto prvky nově dostupné rovněž pro Aventador Roadster. Také v případě otevřeného Aventadoru je vrcholem balíček zvyšující výkon dvanáctiválce tohoto auta na 969 koní.

Součástí této sady, která rovněž zvýší točivý moment motoru na 912 Nm, jsou hned dva kompresory. Ty jsou doplněny vodou chlazenými mezichladiči, speciálními čerpadly, novými vstřikovači, vysoce výkonnými palivovými čerpadly nebo modifikovanou řídicí jednotkou motoru.

Novitec pro Aventador nabízí ještě další čtyři balíčky. Dva se omezují pouze na úpravu výfukového systému, přičemž zvýší výkon motoru na 722, nebo 728 koní. Další dvě sady doplňují vylepšený výfukový systém o přepracovanou řídicí jednotku motoru a nabízí 743, nebo 748 koní. Nové výfukové potrubí pak dokáže snížit hmotnost auta až o 20 kilogramů.

Vzhled Aventadoru Roadster je možné upravit o nová kola nebo aerodynamické prvky. Ty prošly testováním ve větrném tunelu, tudíž by měly být nejen efektní, ale i funkční.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..