Ad personamNovinky

Nové možnosti individualizace pro Aventador: vlastní jméno a logo

Automobilka Lamborghini rozšiřuje možnosti individualizace vzhledu pro model Aventador, které jsou nabízeny v rámci programu Ad personam. Letošní novinky se zaměřují na interiér.

Už nyní je možné si vybírat různá barevná provedení různých panelů v interiéru, nyní se počet dílů rozšířil. Je tak možné si zvolit rozličnou barvu horní části palubní desky, opěrek hlav, bezpečnostních pásů nebo opěrek ruky na dveřích.

Na sedačky nebo obložení dveří je možné si dát svůj podpis nebo jiný zvolený nápis. Na opěrkách hlavy může být logo značky, na koberečcích zase znak zákazníka.

Individualizovat vzhled Aventadoru je tak zkrátka možné opravdu podle těch nejnitěrnějších představ. Zvlášť v takové Dubaji budou mít zákazníci o takové možnosti zájem, vždyť soused může mít svůj kousek také a mít stejně barevný Aventador je zkrátka nepřípustné.

Při individualizaci vzhledu je však třeba počítat s tím, že hodnota takového auta při jeho prodeji může výrazně klesnout. Ne každý má stejný vkus jako vy a budoucímu majiteli se nemusí líbit čínští draci na koberečcích nebo fialové sedačky…

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..