Novinky

Nové lambo: druhý teaser

Automobilka Lamborghini zveřejnila další část skládačky, ve které postupně odhaluje nový automobil, který představí na nadcházejícím autosalonu v Paříži. Nový slogan zní takto: „Lamborghini. Od teď v karbonu.“ Obrázek pak podle všeho ukazuje kryt motoru s několika průduchy. Otázka tedy zní, kde bude motor umístěn?

Detail krytu motoru (nebo se jedná o kapotu?), pak doplňuje několik slov, v kterých se dozvídáme něco málo o budoucnosti aut ze San‘ Agaty.  

Budoucí auta se nadále zaměří na dva nějdůležitější faktory, design a výkon. Pro vedení továrny bude design tou nejpřednější charakteristikou, nová Lamborghini navážou na více něž čtyřicetiletou tradici.

Výkon motoru bude i nadále důležitý, nicméně Lamborghini bude více a více uvádět poměr výkonu a váhy. Právě tento poměr bude v budoucnu hrát tu nejvýznamnější roli. Právě proto budou budoucí vozy využívat maximální množství karbonových vláken. K tomu pomáhají dvě karbonové laboratoře, které automobilka provozuje v Sant‘ Agatě a americkém Seattlu.

Více se dozvíme již 30. září, kdy proběhne oficální premiéra tohoto automobilu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..