Novinky

„Nové“ Gallardo LP550-2 již brzy

Podle nejnovějších informací ještě letos automobilka představí Gallardo LP550-2 pro modelový rok 2011 jako standardní model. Novinka bude postrádat pruh přes celou kapotu a speciální černobílý interiér. Cenovka „nového“ LP550-2 má být nižší, než u limitované edice.

Gallardo LP550-2 MY2011 (modelový ročník 2011) se stane další verzí modelové řady desetiválcového babylamba. Konec limitované edice, které se nevyrobilo ani plánových 250 exemplářů, znamená i konec pruhu na kapotě a speciálního interiéru. „Nové“ LP550-2 bude rovněž možné objednat ve všech odstínech a s celou příplatkovou výbavou, jako (standardní) Gallardo LP560-4.

Novinkou bude i upravené zavěšení a karbonové brzdy s lepší citlivostí. Na rozdíl od limitovaného Gallarda LP550-2 Valentino Balboni bude nový automobil nejlevnější verzí. Jestli se v rozhodnutí vedení automobilky ztrácíte, pak nejste jediní.

Gallardo LP550-2 Valentino Balboni se stalo oslavou testovacího jezdce, který u Lamborghini pracoval přes čtyřicet let. Limitovaná edice byla plánovaná na 250 kusů, nicméně podle zákulisních informací se tolik automobilů nevyrobilo. Až čas ukáže, jestli rozhodnutí o Gallardu LP550-2 jako základní verzi bylo správné.

Foto: Gallardo LP550-2 Valentino Balboni

Jeden myslel na “„Nové“ Gallardo LP550-2 již brzy

  • Trošku mě to mrzí tohle auto se zadním pohonem mělo zůstat pouze limitovanou verzí na počest Valentina Balboniho. Zajímavé, že Lamborghini zvolilo sériovou výrobu s minimálními rozdíly oproti limitované edici.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..