Tuning Lamborghini

Nové detaily o LP560-4 od BF Performance

Sériové Gallardo LP560-4 je bezpochyby úchvatné auto. To ale neodradilo lidi z BF Performance k jeho vyladění. O úpravě Gallarda LP560-4 a LP560-4 Spyder jsme již psali, nyní však švýcarská firma zveřejnila oficiální čísla tohoto paketu.

Výkon u vyladěného Gallarda LP560-4 vzrostl, jak už napovídá název, ze sériových 560 na rovných 600 koní, přičemž Gallardo shodilo 43 kilogramů původní váhy. Díky tomu je schopné porazit jeho zatím nejsilnějšího sériového kolegu Murciélago LP670-4 SV na okruhu v německém Sachsenringu.

Další úpravy zahrnují karbonové doplňky, které pomohly snížení celkové hmotnosti a zlepšily přítlak. BF Performance také přidalo nůžkové dveře, které vůz přibližují ke dvanáctiválcovému Murciélagu.

V interiéru přibyly nové sedačky, lépe tvarovaný volant, inovovaná madla k otevírání dveří, a středová konzole v barvě vozu. Dále dostalo Gallardo nový diferenciál a karbon-keramické brzdy.

Zajímavé je, že v BF Performance zvolili pohon pouze zadní nápravy podobně jako u sériového Gallarda LP550-2 Valentino Balboni edition, s tím rozdílem, že „vytunit“ si můžete, jak kupé, tak Spyder.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..