LifeStyleNovinky

Need for Speed The Run i s Aventadorem

Herní sérii Need For Speed zná asi každý. Poslední Hot Pursuit z minulého roku dopadl velmi dobře a pro fanoušky Lamborghini byl výběr býků velmi pestrý. Na letošní světové herní výstavě E3 2011 bylo ohlášeno pokračování, nazvané Need For Speed „The Run“.

Za celým tímto projektem stojí herní studio EA Blackbox, které má na svědomí nepříliš úspěšný díl Undercover. Příběh se tentokrát bude točit okolo série nezákonných závodů, které se zúčastníte v roli Jacka. Závody se budou konat po celých Spojených státech, od San Francisca, kde hra začíná, přes Las Vegas, Detroit a Denver do New Yorku, kde by se se měl příběh hry uzavřít.

Samozřejmostí jsou adrenalinové závody, honičky s policií „plech na plech“, ale třeba také zvraty. Nové NFS je pojato jako filmový příběh ve stylu „Rychle a zběsile“, kde si hlavního hrdinu zahrajete právě vy.

A v jakých vozech Lamborghini se projedeme? Nejzajímavějším býkem ve hře je určitě nový Aventador LP700-4, u kterého musíme upozornit, že ho obsahuje jen limitovaná edice. Nemusíte se bát, tu si můžete

předobjednat v nějakém českém e-shopu už teď. Dále jsme na jednom z gameplay videí zahlédli Gallardo LP550-2 Valentino Balboni.

Jestli jste zvědaví, které všechny býky pro nás autoři hry vymodelovali, tak si nezapomeňte sledovat kalendář a zakroužkovat si 18.listopadu, kdy hra vychází s českými titulky.

Foto: Needforspeed.com

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..