NovinkyTuning Lamborghini

Na prodej: LP670-4SV od Underground Racing

Ladičskou firmu Underground Racing asi nemusíme dlouho představovat. Po kreacích Murciélago Twin-Turbo a Gallardo Twin-Turbo se na světě objevila další upravená kreace. Jedná se o nejsilnější lambo všech dob – Murciélago LP670-4 SV.

Tuneři od Underground Racing si vzali do parády žluté Murciélago LP670-4 Super Veloce, jehož motor V12 osadili dvěma turbodmychadly. Výkon narostl z původních 670 koní na extrémních 1200 koní! Dále zbývala otázka, jak takto „nadupanou“ V12 uchladit. Ze zádi vozu byl odstraněn kryt motoru a střední díl zadního čela. Poté byla původní kola vyměněna za černá, třídílná se sedmi paprsky od firmy HRE.

Ale proč o tom mluvíme? Vyladěné Murciélago SuperVeloce s dvěma turby, zatím zřejmě jediný vylepšený kus na světě, je momentálně na prodej. Vůz má v nabídce nevadský showroom Lamborghini Las Vegas. Prodávané LP670-4 SV je nalakováno ve žluté barvě Giallo Horus. Cena vozu je neznámá a bude zájemci sdělena po kontaktování prodejce.

Lamborghini Las Vegas rovněž nabízí sériové Murciélago LP670-4 SV v šedé barvě Grigio Avlon, které je jedno z posledních (a možná i vůbec poslední) nových SV na prodej.

Foto: Lamborghini Las Vegas

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..