Tuning Lamborghini

Murciélago SV Jona Olssona

Přestože moderní Lamborghini jsou vybavena náhonem na všechna kola, nejsou typickým automobilem na hory. Jon Olsson je ale jiného názoru, podle jeho slov není problém vyrazit na lyže i 670 koňovým supersportem s „rakví“ na střeše.

Jon Olsson je nejen světoznámý freeridový lyžař, ale i velký fanoušek Lamborghini, se kterými jezdí po lyžařských centrech a lyžemi na střeše. Murciélago LP670-4 SuperVeloce je už třetím automobilem s býkem ve znaku, jež si osedlal. Před nejrychlejším a nejsilnějším Lamborghini vystřídal Gallardo a Murciélago LP640-4, která si koupil z odměn za vyhrané závody.

Švédský extrémní lyžař si své vozy upravuje podle sebe, jeho Gallardo zdobilo několik odstínů šedi, Murciélago LP640-4 polepil matnou černou fólií. Současné přibližovalo Jona Olssona je rovněž černé, doplněné zářivými oranžovými detaily a iniciály lyžaře na kapotě.

Současný vzhled Olssonova SuperVeloce dlouho nevydrží, jeho majitel se totiž chystá zúčastnit letošního Gumballu 3000, ve kterém „závodní“ vozy dostávají specifické polepy. Na následujících fotkách se podívejte, jak to Murciélagu LP670-4 SV sluší na sněhu.

Foto: Oscar Bakke

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..