Reportáže

Murciélago sraz v Praze

Sluníčko svítí, ptáčkové zpívají a supersporty se vrátily do českých ulic. V Praze se včera ukázaly dva exempláře modelu Murciélago, a to na společném srazu! I když byly vozy stejného rodu, nemohly by být odlišnější.

Oba automobily jsou lehce modifikované – žluté Murciélago zdobí nesériové ráfky, oranžové je vybaveno tuningovým paketem. Abychom však pokračovaly v rozdílech, žluté Murciélago je vybaveno sekvenční převodovkou e-gear, v oranžovém se řadí manuálem s typickou otevřenou kulisou a elegantní řadicí pákou.

Dvanáctiválcový model Murciélago L147 se oficiálně představil na večírku v Sant‘ Agatě v roce 2001 jako nástupce stařičkého Diabla. Motor o objemu 6,2 l a výkonu 580 koní umožňuje automobilu zrychlit z nuly na sto za 3,6 s a jet až 330 km/h. Murciélago pohání všechna kola, zpočátku pouze přes manuální šestistupňovou převodovku (poprvé v historii Lamborghini), od modelového roku 2004 se do nabídky dostala i sekvenční převodovka e-gear.

Jeden myslel na “Murciélago sraz v Praze

  • Obidve sú veľmi krásne a závidím že sa ich podarilo zachytiť naraz na jednom mieste.

    K auám ešte doplním ak smiem že žlté murcielago ma obuté kolesá Work VS-KF a že oranžové má zadné svetlá z novšieho murcielaga LP-640

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..