Reportáže

mmotion09: fotogalerie

Druhá fotogalerie k letošnímu ročníku mmotion09, přehlídky exkluzivních automobilových, motocyklových a lifestylových značek. Mezi vystavenými vozy se po roční pauze představily i vozy Lamborghini. Ty byly zastoupeny dvěma automobily z modelové řady – Gallardem LP560-4 Spyder a Murciélagem LP670-4 SuperVeloce.

Oba vystavené vozy byly nabarveny exkluzivními matnými laky, které automobilka Lamborghini nabízí pouze v rámci individualizačního programu Ad personam. Murciélago SV se předvedlo v zářivé žluté Giallo Horus, Gallardo LP560-4 Spyder v netradiční hnědé Marrone Apus.

Murciélago SV je zřejmě poslední evolucí modelu Murciélago, které se zanedlouho vydá na zasloužený odpočinek. V současné chvíli je tím nejrychlejším a nejsilnějším modelem v celé historii automobilky.

Gallardo LP560-4 Spyder je naopak modernizovanou verzí oblíbeného Gallarda, které je neprodávanějším modelem Lamborghini. Již v nejbližší době se očekává jeho desetitisící vyrobený kus.

Mmotion09 uzavře své brány v sobotu 28.11. 2009. V pátek je otevřeno pouze pro zvané hosty, zahrnující VIP návštěvníky, novináře či odbornou veřejnost, v sobotu se budou moci přijít podívat i běžní návštěvníci. Pro ně bude v sobotu otevřeno od 10:00 do 18:00, vstupné činí 250 kč. Vedle vystavujících společností je pro sobotní návštěvníky připraven i doprovodný program.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..