Tuning Lamborghini

MAcarbon: konfigurátor volantů

Americká společnost MAcarbon zveřejnila na svých webových stránkách konfigurátor volantů Lamborghini. V jeho funkcích nechybí žádná maličkost, a tak si volant můžete nespecifikovat do nejmenšího detailu.

Na volantech obou modelů Murciélago a Gallardo si můžete pohrát s veškerým nastavením, systém vám ukazuje cenu takového přání, volant je možné hned objednat. Vybírat můžete z několika materiálů, které MAcarbon zákazníkům nabízí. Je libo karbon, hliník, nebo semiš? Upravit můžete cokoliv, materiály jednotlivých částí i barvu prošití.

Automobilka Lamborghini na svých stránkách konfigurátorem nedisponuje, a tak je konfigurátor firmy MAcarbon alespoň částečnou náplastí pro mnohé fanoušky, které po podobném systému volají již delší dobu.

Firma MAcarbon se zaměřuje na úpravu interiérů sportovních automobilů. V jejím portfoliu vedle Lamborghini nechybí ani úprava vozů Ferrari, Porsche nebo Mercedes-Benz, jejichž volanty si můžete v systému rovněž upravit. Nejbližší zastoupení firmy najdete v belgickém Liege.

Teď už si však nakonfigurujte váš volant, samotný konfigurátor najdete na tomto odkazu: www.macarbon.com/wheel_config/conf.html.

Jeden myslel na “MAcarbon: konfigurátor volantů

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..