Novinky

LP570-4 Spyder, nebo LP550-2 Spyder?

Server CzechLamborghini.cz vám v úterý ukázal fotografie zamaskovaného prototypu prohánějícího se na německém okruhu Nürburgring. Podle některých detailů na testovací mule jsme byli přesvědčení o tom, že se jedná o Gallardo LP570-4 Superleggera Spyder. Co když jde ale o jiný model?

Nové spekulace naznačují, že by zamaskovaný automobil mohl ve skutečnosti být Gallardo LP550-2 Valentino Balboni Spyder. Jednoduše řečeno, kabriolet s náhonem jen na zadní kola.

Tento názor podporuje především zadní přítlačné křídlo. Mula není vybavena karbonovým spoilerem, ale obyčejným, elektricky vysouvacím. Toto řešení najdete jak na Gallardu LP560-4, tak právě na LP550-2 Valentino Balboni.

Teorii o Spyderu s náhonem na zadek umocňuje i přední nárazník, ani ten nepochází ze Superleggery. Posledním detailem, odkazujícím na LP550-2 Valentino Balboni je i barva laku. Pod ochrannými „návleky“ se rýsuje oranžová metalíza. Právě v tomto laku se LP550-2 Valentino Balboni prezentovalo světu, naopak LP570-4 Superleggeru najdete na většině prezentačních materiálů v barvě zelené.

Lamborghini Gallardo LP550-2 Valentino Balboni se světu představilo loni na konci června. Odhalí letos automobilka i jeho otevřenou verzi?

Jeden myslel na “LP570-4 Spyder, nebo LP550-2 Spyder?

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..