Tuning Lamborghini

LB Performance Murciélago LP640

Další Japonský tuner se vrhnul na úpravu vlajkové lodi Lamborghini – Murciélaga LP640 a z jeho snažení vznikl vůz, který nese spoustu nových dílů upravující vzhled Lamba. Výkon ale protentokrát zůstal stejný jako u sériové verze.

V Japonsku si zřejmě všimli české tuningové scény, která se jim zalíbila, a tak automobil upravila podle jejího gusta. Podle slov samotného úpravce tvoří úprava Murciélago LP640 agresivním vozem. Zdá se Vám snad standardní Murciélago LP640 moc nudné?

V současné době mají v Japonsku k dispozici dvacet tři dílů, mezi nimiž nechybí přední spoiler, difuzor či nová litá kola. Jednotlivé díly lze podle přání zákazníka upravit, a tak se Vaše upravené Murciélago může podobat exkluzivnímu Reventónu. A pokud se Vám více líbila koncovka u standardního Murciélaga, může Vaše Murciélago LP640 dostat podobný rozdvojený. No a možnost instalování zadního přítlačného spoileru už je jaksi samozřejmostí.

Další úpravou je – český tuner by byl nadšen – množství nálepek, kterými si můžete Lambo polepit. Je libo nápis Murciélago? Přece jen, co kdyby Vašeho miláčka nikdo nepoznal…

Vzhled sice upravit jde, za výkonnostními změnami ale musíte jinam. Na motor se u Japonců totiž nesáhlo.

Foto: LB Performance

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..