Novinky

Lamborghini začíná lákat na nový model

Tento týden je ve znamení velice zajímavých zpráv o vozech Lamborghini. Včera byl oficiálně oznámen konec výroby Gallarda a jen den poté tu máme lákadlo na nový model. Podle všeho Lamborghini už začíná lákat na nástupce Gallarda, který je zatím označován jako Cabrera.

Lamborghini spustilo webovou stránku www.hexagonproject.com na níž se objevuje nápis: „Poslouchej svůj instinkt. Poznej řev nové bytosti od Lamborghini. Tohle je jen začátek.“ Tento slogan doplňuje fotografie startovacího tlačítka, který se objeví v chystaném modelu. Podle všeho se tak jedná o první oficiální fotografii nástupce Gallarda! Usuzujeme z toho, že tlačítko má jiný tvar než v Aventadoru, po kliknutí na tlačítko se navíc ozve motor nového vozu. A tento zvuk zní spíše jako desetiválec Gallarda než dvanáctiválec Aventadoru.

Spuštění stránky naznačuje, že dřívější zprávy tvrdící, že fotografie nástupce Gallarda uvidíme ještě před koncem roku, mohou být pravdivé. Oficiální výstavní premiéra auta se zřejmě odehraje na březnovém autosalonu v Ženevě.

Automobil s interním označením LP724 je zatím neoficiálně označován jako Cabrera, spekuluje se také o použití názvů Deimos a Hurracán. Poslední zprávy hovoří o tom, že o jeho pohon se postará 5,4litrový desetiválec s 600 koňmi.

hexagon project lamborghini

Jeden myslel na “Lamborghini začíná lákat na nový model

  • Bude to asi mazec 600 koní.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..