NovinkyReportážeVideo

Lamborghini Veneno Roadster na letadlové lodi (+video)

Automobilka Lamborghini aktuálně prezentuje po celém světě potenciálním zákazníkům exkluzivní Veneno Roadster, které bude vyrobeno jen v devíti exemplářích. Zatímco američtí zákazníci si vůz mohli prohlédnout v krásné vile v Beverly Hills, prezentace pro arabské zákazníky proběhla na neméně zajímavém místě – na letadlové lodi Nave Cavour italského námořnictva.

Pozvaní hosté si mohli prohlédnout červený exemplář lakovaný odstínem Rosso Veneno, který vznikl speciálně pro tento model. Auto se hodí do zdejších klimatických podmínek, postrádá totiž jakoukoliv střechu.

Arabská premiéra Venena Roadster se uskutečnila 2. prosince, kdy letadlová loď Nave Cavour kotvila v přístavu Mina Zayed v Abú Dhabí. Akce se vedle dalších pozvaných hostů, VIP a novinářů zúčastnil například italský fotbalista Fabio Cannavaro.

Každý z devíti kusů Venena Roadster bude stát 3,3 milionu eur bez daně. Automobil je postaven na stejných základech jako Veneno, o pohon se tedy stará 6,5litrový dvanáctiválec z Aventadoru posilněný na 552 kW (750 k). Veneno Roadster je stejně jako kupé homologováno pro běžný silniční provoz.

Jeden myslel na “Lamborghini Veneno Roadster na letadlové lodi (+video)

  • Velkolepá a parádní šou .

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..