Novinky

Lamborghini Veneno: Dva ze tří exemplářů míří do USA

Lamborghini na autosalonu v Ženevě představilo hypersport Veneno. Automobilka prodá pouze tři exempláře tohoto extrémního automobilu, jehož cena činí tři miliony eur bez daně. Hned po jeho premiéře se začalo spekulovat, kdo takový vůz koupí.

Odpověď na tuto otázku máme, tedy alespoň částečně. Kdo by čekal tři bohaté šejky ze Středního východu, tak se mýlí. Dva z automobilů míří totiž do Spojených států, ne do slunné Kalifornie, ale na východní pobřeží. Majitelé obou exemplářů údajně bydlí nedaleko sebe a oba automobily by měly v budoucnu být k vidění bok boku. Na takové akci bychom chtěli být!

Jeden z těchto majitelů na americkém fóru Lambo Power odhalil, jak se takové Veneno kupuje. Podle svých slov měl zájem už o Aventador J, a tak obvolával různé lidi z Lamborghini, aby o něm věděli, že má o tak drahý model zájem. Když bylo k dispozici Veneno, dali mu vědět. Zároveň se ale ujišťovali, zda je opravdovým fanouškem značky. To nový majitel splňuje – v garáži už má Murciélago LP670-4 SV a Aventador, navíc má již objednán i Aventador Roadster.

To však není všechno. Tento vlastník si by si rád pořídil i Sesto Elemento, ale to jen v případě, že by bylo homologované pro silniční provoz. Prý už na tom pracuje.

Zajímavostí je i fakt, že automobil koupil už v době, kdy ještě nevěděl, jak bude vypadat. Exemplář pro ženevskou autoshow byl údajně dokončen jen týden před zahájením tohoto autosalonu.

A kdy bude Veneno pro zákazníky vyrobeno? Americký majitel tvrdí, že by jeho kousek měl do jeho garáže na konci letošního roku.

Nemůžeme si pomoci, tohle je fanoušek Lamborghini, jak má být. Jeho výhodou je i to, že má dostatek financí na to, aby si takové Veneno nebo Sesto Elemento mohl dovolit. Abychom řekli pravdu, trochu mu závidíme.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..