Reportáže

Lamborghini ve Zlíně

Návštěvníci galerie Zlaté jablko ve Zlíně si od 1. března mohou na chodbě tohoto nákupního střediska prohlédnout trojici supersportovních vozů. Společnost Auto Exner tu vystavuje dvojici Lamborghini a jeden vůz z dílny Astonu Martin.

Jediný český oficiální dovozce vozů Lamborghini ve Zlíně vystavuje dvojici z desetiválcové modelové řady – Gallardo LP560-4 a Gallardo LP560-4 Spyder. Prvně jmenovaný je ve žlutém laku Giallo Midas, druhý v matně hnědém Marrone Apus, který je dostupný pouze skrz individualizační program Ad personam.

Oba vozy pohání 560 koní, které produkuje uprostřed uložený vidlicový desetiválec. Kupé vystřelí z nuly na sto za 3,7 s a jede až rychlostí 325 km/h, otevřená verze je pomalejší o 3 setiny sekundy, respektive o 1 km/h.

Vedle Lamborghini Praha se ve Zlíně objevil i vůz z showroomu Aston Martin Praha, který taktéž spadá pod křídla společnosti Auto Exner. Z britské produkce si můžete ve Zlatém jablku prohlédnou Aston Martin DB9 Volante.

Prezentační akce Lamborghini Praha a Aston Martin Praha potrvá do neděle 21. března, takže pokud chcete na vlastní oči spatřit tyto vozy, musíte si pospíšit.

Foto: Dudus + Zlaté jablko

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..