LifeStyleNovinky

Lamborghini Store má nové stránky

Automobilka Lamborghini představila nové webové stránky svého obchodu Lamborghini Store, které jsou dostupné z adresy www.lamborghinistore.com. Komerční stránky dostaly nový design a nové funkce. Jejich zřizovatelem je divize Lamborghini Artimarca, společně s firmou EPI Merchandising.

“Lamborghini Store pokračuje v naší strategii rozšiřování nabídky luxusních produktů, které umožní zákazníkům ztotožnit se s duchem supersportovních aut. Fanoušci a zákazníci zjistí, že obchod umožní vstoupit do exkluzivního světa, spojeného s naší automobilkou,“ říká Stephan Winkelmann, prezident a generální ředitel společnosti Lamborghini.

Bohatá nabídka výrobků vyjadřuje stejné vlastnosti, jako automobily s býkem na kapotě, je extrémní, nekompromisní a pravověrně italská. V tomto směru byl tvořen i design komerčních stránek. Návštěvníci mohou koupit zboží z pánské, dámské i dětské kolekce, nechybí ani doplňky, dárky, plakáty nebo modely aut.

Centrem webových stránek je menu produktů s obrázky s vysokým rozlišením a možností zoomu. Novinkou je úprava produktů podle svého přání, přesně v duchu personalizačního programu ad personam. Možností je i nákup bez online registrace.

Lamborghini Artimarca S.p.A. je členem automobilky od roku 1999, kdy poprvé nabídlo zboží s tématikou „býčích“ aut. Od roku 2007 funguje i Lamborghini Collection, což je produktová řada výrobků, designovaná automobilkou.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..