Novinky

Lamborghini se oficiálně vrátí na český trh

Automobilka Lamborghini bude mít od podzimu opět svoje oficální zastoupení na českém trhu. Laťku po Auto Exner převezme společnost Porsche Inter Auto, které se stane jediným autorizovaným zástupcem značky u nás. Potvrzuje se tak naše dřívější zpráva, že by se letos mohlo Lamborghini do Česka vrátit.

Nový showroom se aktuálně začíná budovat ve smíchovské provozovně společnosti Porsche Inter Auto. Lamborghini Praha bude mít na starosti dovoz, distribuci, prodej, servis, záruky a samozřejmě i všechny související personifikované služby, které k Lamborghini neodmyslitelně patří (např. program Ad personam na individualizaci vzhledu auta).

Zákazníci mohou už nyní kontaktovat vyškolený tým prodejců a případně si vůz Lamborghini objednat. K dispozici samozřejmě budou oba v současnosti nabízené modely značky – desetiválcový Huracán a dvanáctiválcový Aventador.

Jako první oficiálně dovážela vozy Lamborghini do České republiky firma Auto Exner, a to od roku 2005. Nejvíce se proslavil její showroom Lamborghini Praha v pražských Vysočanech otevřený v květnu 2006. Dealerství bylo zavřeno v roce 2011.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..