Ad personamNovinky

Lamborghini rozšiřuje nabídku individualizačního programu Ad personam

Zatímco na našich silnicích jsou vozy Lamborghini stále jedinečné, ve vybraných koutech světa si člověk může s trochou neopatrnosti koupit stejný kousek, jako si objednal soused. Tomu má u Lamborghini zamezit individualizační program Ad personam, jehož nabídka se právě rozšiřuje o další možnosti individuálních úprav.

Díky novinkám v nabídce si zákazník může naspecifikovat své Lamborghini do těch nejjemnějších detailů. Nabídka byla rozšířena o nové odstíny kůže i Alcantary. Zákazník si může nově objednat také vůz s dvoubarevnou karoserií, objednat je možné i jinak barevné bezpečnostní pásy a koberečky. Možností jsou rovněž ručně vyšívané monogramy.

Rozšířila se i nabídka materiálů. Interiér může být nově čalouněn semi-anilinovou kůží, detaily v kabině i na karoserii zase mohou být vyrobeny z kovaného kompozitu. Tento druh karbonových vláken má Lamborghini patentovaný, u Aventadoru Roadster z něj nově mohou být vyrobeny také odendavací střešní panely.

Rozšířené možnosti programu Ad personam budou prezentovány na nadcházejícím autosalonu v Ženevě. Součástí ženevského stánku značky bude takzvané Ad Personam Studio, kde si zákazníci budou moci naspecifikovat své auto.

Nové možnosti jsou již nyní dostupné pro Aventador, pro Huracán budou k dispozici až později. Výroba nového baby-lamba se teprve rozbíhá, a tak je jeho nabídka zatím omezena. Někteří zákazníci již upozorňují na to, že nejsou dostupné ani některé nabízené laky karoserie.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..