Virtual cars

Lamborghini Resonare

Nadějný polský designér Paul Breshke rok pracoval na projektu, který nazval Lamborghini Resonare. Nyní je tento virtuální automobil hotov a my říkáme jediné, takto si vůz sant’agatské značky dokážeme někdy v budoucnu představit.

Při tvorba bylo hlavním cílem Breshka navrhnout futuristický a agresivní automobil, což se mu bezesporu povedlo. Výsledek neměl být krásný, ale hlavně provokativní, což pro mnohé vozy Lamborghini přesně sedí. Zároveň chtěl autor zachovat tradiční tvar superaut od Lamborghini – klínovitý tvar, který je pro modely této italské značky typický už od dob Countache.

Mnohé detaily navazují na současné modely, jsou však posunuty k futurističtějšímu vzhledu. Na mysli máme motiv šestiúhelníku nebo startovací tlačítko motoru.

Breshke si představuje, že by Resonare vzniklo ve třech verzích. Základní provedení Classic by doplnily verze Individual a Extreme. První by vsadila na individualizovaný vzhled, druhá pak na silnější motor, odlehčenou karoseri, snížený podvozek nebo přítlačný spoiler na zádi. Všechny z nich si můžete prohlédnout v galerii pod článkem.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..