Novinky

Lamborghini: oficiálně v Brazílii

Automobilka Lamborghini postupuje ve svém rozrůstání na další trhy. Nejnovějším zastoupením se stalo Lamborghini São Paulo, které je vůbec prvním oficiálním prodejcem v Jižní Americe. Showroom bude řízen skrze společnost Via Italia Group, která patří mezi nejvýznamnější prodejce luxusních vozů v Brazílii.

Proč se právě Sao Paulo stalo vyvoleným? Toto brazilské město je jedním z nejmodernějších a nejluxusnějších měst v Jižní Americe, v jeho ulicích se nachází velké mezinárodní finanční centrum.

Showroom Lamborghini São Paulo je umístěn ve čtvrti Avenida Europa, která je přímo v centru města. Showroom stojí samostatně, technické zázemí a prodejna náhradních dílů bude nedaleko, ve Vila Leopoldina.

“Vstoupením na trh Jižní Ameriky pokračuje naše strategie v rozrůstání sítě dealerů. Společnost Via Italia Group byla vybrána pro její zkušenosti v oboru prodeje luxusních a sportovních automobilů,“ uvedl Stephan Winkelman, prezident Lamborghini.

Společnost Via Italia Group byla založena v roce 1996 v Sao Paulu. Za léta své praxe se stala slavnou firmou, odpovědnou za dovoz, distribuci a prodej luxusních a supersportovních vozů na brazilském území. Lamborghini São Paulo povede generální manažer Briz Ricardo, který má téměř dvě desítky let zkušeností s vedením zastoupení automobilek.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..