Academy

Lamborghini Academy: Vallelunga říjen 09

V půlce října proběhla na italském okruhu Vallelunga jedna z akcí Lamborghini Academy. Na místní trati se zájemci mohli naučit, jak zkrotit své rozzuřené býky. Hlavní učební pomůckou bylo Gallardo LP560-4.

Kurz trval jeden a půl dne a byl určen pro všechny, kteří se chtěli naučit správným návykům na závodních tratích. Pod dohledem zkušených instruktorů si zájemci vyzkoušeli techniku brzdění, manévrování s a bez ESP a samozřejmě kontrolované smyky.

Cena celého kurzu byla stanovena na 3900 Euro pro řidiče, 480 Euro pro jeho doprovod. V ceně byl zahrnut samotný kurz, nocleh, pojištění, strava a malý dárek od Lamborghini.

Letošní sezony sice již končí, nicméně příští rok bude Lamborghini Academy ve vzdělávání pokračovat. Tradicí se stala i zimní průprava Lamborghini Winter Academy, která by se i v roce 2010 měla konat ve vyhlášeném středisku Cortina d’Ampezzo.

Okruh Vallelunga je umístěn v provincii Campagnano, jen několik kilometrů od Říma. Jeho historie se datuje až do roku 1951, v současné době je mimo jiné tréninkovým místem formulových týmů.

Foto: Lamborghini Academy

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..