Novinky

Kupte si Reventón kupé

Lamborghini Reventón kupé není moc častým zbožím na serveru eBay, nicméně právě jeden z 20 prodaných exemplářů je nyní na prodej. Jedná se o číslo 03/20, jehož můžete být třetím majitelem. Ano, Reventón 03/20 vyměnil už dva vlastníky!

Cena raritního vozu je stanovena na 1 495 000 dollarů, což je při současném kurzu asi 27 044 500 korun českých. Za tuto hodnotu můžete mít jeden z pouhých 21 vyrobených exemplářů (jeden, neprodejný kus zůstal v majetku automobilky Lamborghini).

Prodávaný automobil byl vyroben v roce 2008 a za svůj život najezdil pouhých 78 mil, přičemž druhý majitel s ním najel mil pouhých 5! Jedná se tedy o velice opečovávaný kousek.

S vaším rozhodováním však budete muset pospíšit, dražba vozu přes eBay skončí 20. prosince v 13:09. Budete právě vy jeho třetí majitel?

Lamborghini Reventón bylo představeno na Ženevském autosalonu 2007, o dva roky později následovala jeho otevřená verze. Exkluzivní automobil sdílí techniku s Murciélagem LP640, jeho karoserie je ale od výchozího modelu naprosto odlišná.

Inzerát najdete tady.

Foto: eBay

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..