Novinky

Konec výroby Gallarda je blízko

Automobilka Lamborghini již zákazníkům neumožňuje objednat si nové Gallardo. To naznačuje, že konec výroby tohoto supersportu je již blízko a že podobu jeho nástupce bychom měl vidět ještě letos.

Nedávno jsme vás informovali o tom, že Lamborghini by na podzimním frankfurtském autosalonu mohlo ukázat koncept naznačující podobu nástupce Gallarda. podle některých zdrojů by se ve Frankfurtu mohlo objevit rovnou i sériové auto. Budoucí babylambo nicméně bude představeno nejpozději na jaře příštího roku.

Na internetu se už objevily také snímky testovací muly nového Lamborghini. Proporce vozu naznačují, že se skutečně jedná o menší model než Aventador. Některé hlasy nicméně tvrdí, že maskovaný prototyp je ve skutečnosti nová speciální varianta Gallarda. Takové spekulace jsou ale málo pravděpodobné.

Lamborghini Gallardo debutovalo v roce 2003, tedy před deseti lety. Od té doby vzniklo mnoho odvozených verzí, těmi nejdůlěžitějšími jsou otevřený Spyder, odlehčená Superleggera nebo LP550-2 s pohonem zadních kol.

lamborghini_gallardo_31

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..