Tuning Lamborghini

Jeremie Paret Gallardo LP560-4

Býval novinářem, ale dal se na dráhu úpravce vozů. O kom je řeč? O Jeremiem Paterovi, novém francouzském úpravci. A jedním z jeho prací je i optický paket pro Lamborghini Gallardo LP560-4.

Jeremie Paret auta miluje již od svých patnácti let a znalosti a láska jej neopustily ani po letech. Pracoval jako automobilový novinář, ale loni se rozhodl, že by nebylo od věci upravovat luxusní vozy. Budiž mu ke cti, že se dal cestou relativně konzervativní úpravy, která nechce každého šokovat a pobuřovat.

Firma nabízí jen ty nejkvalitnější materiály a nejlepší know-how. Každé vozidlo se bude stavět ve Francii a bude naprosto unikátní. Zákazníkům se nabízí i možnost sledování přestavby vozu online na soukromém webovém blogu, jak se jejich miláčkovi daří.

Každý vůz je nejprve postaven prostřednictvím Virtual Tuningu, který lépe umožní zákazníkům vidět, jak bude vypadat jejich auto ve skutečnosti. Až poté nastane chvilka reálné úpravy.

Například úprava, kterou vidíte na přiložených obrázcích, je zaměřena na konzervativní část zákazníků. Gallardo LP560-4 dostalo nová kola (jejich název je Asanti Diamond,) růžové brzdové třmeny, kontrastující s bílým lakem a několik karbonových doplňků. Vzadu najdeme větší difuzor. Vnitřek vozu je tvořen individuálně, záleží čistě na zákazníkovi, jak si ho upraví. Je libo závodní vnitřek? Není problém. Nebo chcete raději luxusní? Jak chcete – zákazník, náš pán.

Laděný vůz nebude jediným zbožím, jaké dostanete. K upravenému vozu je dodáván certifikát pravosti, foto kniha, vyrobená profesionálními fotografy a luxusní přívěšek na klíče s vyraženým sériovým číslem.

Foto: Jeremie Paret

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..