Editorial

Jaké bylo jaro na CzechLamborghini.cz?

Hrátky velkých prázdnin se nezadržitelně blíží a s nimi i dovolené, na které se už všichni těšíme. I teploty dávají najevo, že jaro je za námi. Jak to letošní vypadalo ve světě Lamborghini?

Dubnovou novinkou byla již definitivně poslední evoluce modelu Murciélago, a to LP670-4 SuperVeloce China Limited Edition, určené pouze pro čínský trh. Vzniklo 10 jedinečných vozů. Výroba Murciélaga následně skončila 7. 5. 2010.

Koncem dubna jsme rovněž vzpomínali na Ferruccia Lamborghiniho, který se narodil 28. dubna 1916. Exkluzivní test vozů z padesátých let z pera Ferruccia si přečtěte tady, jeho životopis najdete zde.

Velkým tématem letošního jara měl být květnový závod šampionátu Lamborghini Blancpain Super Trofeo, který však skončil dřív, než se kola splašených býků naplno roztočila. Nehodu italského pilota Giorgia Bartocciho jsme podrobně rozebrali v několika článcích, které si můžete znovu přečíst tady, tady a tady. Reportáže z Brna pak najdete zde, zde a zde.

Květen byl i ve znamení špionážních fotografií plánované Joty, která se možná představí tento měsíc! Holandský server AutoWereld přistihl testovací mulu i s přítlačným spoilerem na zádi.

Poslední významnou novinkou je ta, že koncern Volkswagen koupil italské designérské studio Italdesign, které převezme právě Lamborghini. Podrobnosti si přečtěte tady.

A pokud jde o server CzechLamborghini.cz? Prvním úspěchem bylo jistě focení oranžového Gallarda LP570-4 Superleggera, prvního na území České republiky. Tím druhým je fakt, že jsme se stali mediálními partnery akce Diamond Race 2010, jež zná svojí letošní trasu.

Děkujeme všem návštěvníkům našeho magazínu, kterým bychom rádi popřáli krásné slunečné léto a maximum šťastně najetých kilometrů. Doufáme, že se s vámi budeme potkávat i nadále. Za celou redakci, Lukáš Volšický.

2 komentáře: „Jaké bylo jaro na CzechLamborghini.cz?

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..