Tuning Lamborghini

ItalCarDesign Gallardo Le Mans

Jedním z mnoha úpravců malého Lamborghini se stala i firma ItalCarDesign která se rozhodla, že jedna úprava v její nabídce nestačí a nabízí hned tři možnosti, jak si své Gallardo upravit. Jednou z možností je paket pojmenovaný podle slavného francouzského okruhu.

Název firmy by možná navozoval dojem, že pochází z Itálie, pravda je ale jinde, ItalCarDesign pochází ze Švýcarska, kde o majitele superrychlých aut není nouze.

Úpravě, pojmenované po světoznámém francouzském okruhu Le Mans vévodí hranaté křídlo na zádi. Dalšími úpravami jsou přebarvená kola, která mají titanovou barvu, přebarvená přední sání na matnou černou a hlavně dva „rychlé“ pruhy přes celý vůz. Také je možno změnit okolí bočních sání na karbonový design, popřípadě tuto část nechat jako jedno z upravených aut postříbřit.

Sériovému Gallardu bylo při jeho uvedení vyčítáno, že nemá nůžkově otevírané dveře, a tak je v této úpravě ItalCarDesign nabízí, kdyby je někdo náhodou postrádal.

Gallardo Le Mans je jistě zajímavé i tím, že jeden z vyrobených exemplářů můžeme vídat na českých silnicích. Chcete-li jej vidět na vlastní oči, hledejte na Jižní Moravě.

Foto: ItalCarDesign

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..