Novinky

Gallardo LP570-4: máme fotky!

Jon Sibal, spolupracovník serveru TeamSpeed, zveřejnil své představy včera tajně představeného Gallarda LP570-4 Superleggera. Nákresy vozu byly zhotoveny podle zpráv účastníků singapurské premiéry. Automobil na přiložených fotografiích by se tak neměl výrazně lišit od skutečného automobilu.

Spolu s vozem, na kterém vidíte upravený přední nárazník a zadní přítlačné křídlo, vyšly najevo i další podrobnosti ohledně nového Gallarda.

Gallardo LP570-4 Superleggera díky upravenému desetiválci o výkonu 570 koních a snížené hmotnosti o 70 kilogramů zrychlí z nuly na sto za 3,5 sekundy. Převodovkou bude stejná sekvenční, jako u sériového Gallarda LP560-4.

Nová Superleggera bude nabízena v šesti barvách – oranžové, zelené, žluté, černé, šedé a bílé. Černý pás na boku vystřídá barevné schéma italské trikolory. Interiér bude plný alcantary s doplňky barvy karoserie, černé a bílé exempláře dostanou doplňky šedé.

Gallardo LP570-4 Superleggera bude oficiálně představena na březnovém autosalonu v Ženevě, dodávky k zákazníkům začnou v průběhu května a června.

Foto: Jon Sibal

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..