Novinky

Exkluzivní detaily o Lamborghini Aventador 50th Anniversary

První lidé mimo továrnu měli možnost zhlédnout podobu chystaného Lamborghini Aventador 50th Anniversary, který bude oslavovat letošní půl století existence této automobilky. Vůz bude oficiálně představen na ženevském autosalonu.

Automobil se proti běžnému Aventadoru bude lišit větším předním nárazníkem a zadním difusorem. Lehce upravena má být i horní část zádě auta. Proti standardní verzi vůz vypadá agresivněji.

Aventador 50th Anniversary bude dostupný v citronově žlutém odstínu Giallo Tenerife (přibližná podoba viz foto). Jednotlivé detaily – přední spoiler, zadní difusor a kryt motoru – budou černé. Lišit se patrně budou i použité ráfky kol.

Vedle Aventadoru je pro ženevský autosalon chystán ještě koncept s vpředu uloženým motorem. Lamborghini také přiznalo, že v Ženevě ukáže nejrychlejší model své historie. Zatím není jasné, zda to nebude právě Aventador 50th Anniversary. Pokud by dostal silnější motor než 700koňový základní Aventador, byl by určitě nejrychlejším Lamborghini v historii.

Jeden myslel na “Exkluzivní detaily o Lamborghini Aventador 50th Anniversary

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..