Tuning Lamborghini

ENCO Exclusive Gallardo LP560-4

Německá společnost ENCO Exclusive se zaměřila na úpravu facelifotvaného Gallarda LP560-4. Z její práce vznikl matný černý automobil se spoustou doplňků z karbonových vláken. Měli byste o něj zájem?

Úpravce z německého Chemnitzu použil stoprocentní karbon, kterým můžete vyšperkovat své babylambo. Přední upravený nárazník se inspiroval závodní třídou GT3, je vybaven většími průduchy a „žraločími žábrami“ na boku, spolu s novými bočními prahy tvoří Gallardo LP560-4 agresivnější a mohutnější.

Z karbonových vláken byla vyrobena i přední kapota, zadní difusor a zrcátka jsou z karbonového laminátu, ten je možné použít i na obložení interiéru.

Vysoce kvalitní fólie z matné černé barvy dodá vozu vzhled neviditelného stíhacího letounu. Navíc upravený motor znamená výkon 620 koní a navýšení točivého momentu z 540 Nm na 575 Nm.

Cena jednotlivých dílů se pohybuje od 990 Euro za přední „lízátko“ do 5000 Euro za obložení interiéru. Přední karbonová kapota stojí 3990 Euro, boční prahy totéž. Celý ceník najdete na stránkách společnosti.

Foto: ENCO Exclusive

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..