Tuning Lamborghini

Edo Competition Murciélago

Německá společnost Edo Competition byla jednou z úpravců, kteří se zaměřili na vyladění Murciélaga L147. Při této úpravě se společnost zaměřila takřka jen na motorový prostor.

Německý úpravce si pro Murciélago L147 vybral velice decentní tuning, když se zaměřil pouze na motorový prostor, který vybavil sportovním vzduchovým filtrem a novým tlumičem výfuku. Tyto dvě lehké úpravy znamenají nárůst výkonu o dvacet koní. Výsledná hodnota tak činí rovných 600 koní.

Úprava designu se tentokrát nekonala, a tak jedinou změnou, které si všimnete je nová koncovka výfuku. Ta totiž nově tvoří čtyři otvory, místo „nudných“ dvou.

Edo Competition se ještě zaměřilo na úpravu výbavy automobilu, v nabídce si můžete zaškrtnout zpětnou kameru, nový hudební systém, navigační systém s CD changerem a digitální TV, či karbonové doplňky interiéru.

Společnost Edo Competition sídlí v německém městě Ahlen, nedaleko Dortmundu. V její nabídce nechybí tuningové pakety pro nejdražší vozy světa. Edo Competition upravilo například Ferrari Enzo, Maserati MC12, či Porsche Carrera GT.

Foto: Edo Competition

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..